Vyhledávací technologie Google

Google umožňuje každodenní přístup k informacím milionům lidí po celém světě a rozšiřuje možnosti internetu pro samotné uživatele.

Acer Chromebook přichází na český trh

Společnost Acer ve spolupráci s Googlem jako první oficiálně uvádí na český trh Chromebooky. Jde o nový typ počítače, který v sobě skloubí rychlost, bezpečnost a pohodlí automatické synchronizace operačního systému Chrome OS. K dispozici je i s dotykovou obrazovkou.

David Špinar posiluje obchodní tým českého Googlu

David Špinar nastoupil na pozici Head of Performance pro český trh Google Czech Republic. V rámci obchodního týmu se zaměří zejména na návrh a realizaci výkonnostních řešení Googlu pro velké reklamní zadavatele.

Digitalizované sbírky umění online na Google Art Projek

Google Art Projekt - součást Kulturního institutu Google, se po Museu Kampa a Národní Galerii v Praze rozšířil o sbírky dalších významných českých a moravských muzeí, galerií a institucí.

Filmové hity i klasika na Google Play

Google v rámci multimediální online platformy Google Play zpřístupňuje uživatelům v Čechách další službu - zapůjčení a nákup filmů z desítky tisíc titulů od největších hollywoodských studií až po klasické filmy. Služba je dostupná přes SmartPhone, tablet i počítač.

Google byt představuje domácnost budoucnosti

V centru Prahy se na několik dní poprvé otevřel Google byt a jeho návštěvníci měli ve čtyřech místnostech příležitost poznat, jak vypadá domácnost budoucnosti, ve které můžeme žít už dnes. Česká republika je vůbec první zemí v CEE regionu, kde se tento projekt realizuje.

Street View auta opět v akci

Street View auta během několika dnů navštíví Prahu, Brno, Plzeň, Karlovy Vary a další česká a moravská města s cílem aktualizovat snímky na Mapách Google nebo nafotografovat turisticky zajímavé lokace, které dosud nebyly nasnímány.

Dva tisíce e-knih v češtině na Google Play od Grada Publishing

Nakladatelství Grada navázalo na úspěšné využití internetu jako propagačního a distribučního kanálu v rámci služby Knihy Google a zapojilo se do obsahové služby Knihy GooglePlay.

Vanda Wolfová je novou ředitelkou pro vztahy s agenturami Google v Česku a na Slovensku

Na pozici ředitelky pro agenturní sektor (Head of Agency) pro český a slovenský trh nastoupila Vanda Wolfová. Posílí obchodní týmy Googlu v obou zemích, v rámci nichž se zaměří na tvorbu obchodní strategie a další rozvoj vztahů s agenturami.

Google.cz logo