Broadband - širokopásmové připojení k internetu

Broadband - širokopásmové připojení k internetu - ATM, Frame Relay, xDSL, CATV, CDMA, EDGE, UMTS, WiMAX, FWA, ADSL, LTE.

HbbTV pro Radio Wave nabízí poslech z audioarchivu i živé vysílání

Posluchači ČRo tak mají v rámci HbbTV projektu ve svém televizoru k dispozici vizualizované živé vysílání se záběry ze studia, vizuální doprovodnou část ve formě video smyčky a zejména přístup k záznamům pořadů stanice v rámci audioarchivu.

Lepší sledování IPTV s vysokou kvalitou multimediálních přenosů

IPTV nabízí kompletní obsahovou nabídku televizních kanálů a díky rozsáhlé síti pevných telefonních linek je tato služba dostupná širokému počtu zákazníků. Poptávka po IPTV a trh s placeným video obsahem se v Česku neustále rozšiřuje.

AVM FRITZ!Box 5491 pro gigabitové optické sítě

Nový AVM FRITZ!Box 5491 je určen pro optické sítě GPON (Gigabit Passive Optical Network) s přenosovou rychlostí až 1 Gbit/s. Disponuje také funkcemi pro vysoce kvalitní telefonii (IP, analog, ISDN) s podporou pro DECT.

Router AVM FRITZ!Box 6890 pro plné využití potenciálu LTE mobilních datových služeb

AVM FRITZ!Box 6890 LTE umožňuje v mobilní síti dosáhnout rychlosti až 300 Mbi/s přes LTE (CAT6) a až 42 Mbit/s při využití starších standardů UMTS/HSPA+. Router byl představen počátkem září na veletrhu IFA.

Inteligentní WiFi řešení s AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430

Nový produkt AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO je určen pro uživatele, jejichž koncová zařízení nepodporují poslední WiFi standardy nebo nemají WiFi vůbec.

AVM FRITZ!Box 6591 Cable přináší nejrychlejší Internet pro kabelovou televizi

FRITZ!Box 6591 Cable opět posouvá možnosti rychlého připojení k Internetu prostřednictvím sítí kabelové televize díky implementaci nejnovějšího standardu DOCSIS 3.1 využívajícího 2 x 2 OFDM channel bonding.

WiFi router FRITZ!Box 4040 přichází na český trh

Nový WiFi router FRITZ!Box 4040 od AVM lze díky integrovanému Gigabit WAN portu využít s jakýmkoliv DSL, CATV nebo optickým modemem. Poskytuje tak všechny nezbytné funkce pro snadný broadband prostřednictvím WLAN.

WiFi router pro multimediální streaming, zálohování dat i virtuální realitu

Nový čtyřstreamový WiFi router NETGEAR Nighthawk X10 nabízí připojení nové generace 802.11ad s technologií Wave 2 WiFi, díky nimž umožňuje dosáhnout rekordní přenosové rychlosti až 7,2 Gb/s.

Chytrá domácnost s DECT produkty AVM

Společnost AVM v rámci bezdrátové DECT konektivity nabízí svá řešení i pro tzv. chytrou domácnost, která lze využít pro celou škálu různých aplikací spojených s automatizací, regulací a vytápěním.

AVM FRITZ!Box s nejmodernější technologií pro rychlý internet

Společnost AVM GmbH u příležitosti akce Broadband World Forum 2016, která se konala v říjnu v Londýně, představila nové typy svých zařízení AVM FRITZ!Box vybavené nejmodernějšími soudobými technologiemi pro broadband.

Gigabitový Internet s AVM FRITZ!Powerline 1260E

Společnost AVM představila na veletrhu IFA 2016 nové zařízení FRITZ!Powerline 1260E, které se připojuje do běžné elektrické zásuvky. Touto cestou dokáže přenášet data o rychlosti až 1200 Mbit/s - to postačuje i pro multimediální aplikace v HD kvalitě. Jedná se o zabezpečený přenos dat, který je chráněn šifrováním 128-bit AES.

WiFi hotspot snadno a rychle s FRITZ!Box

Zařízení řady FRITZ!Box slouží především pro vysokorychlostní přístup k internetu a poskytují současně širokou škálu dalších funkcí pro hlasovou i datovou komunikaci a HD multimédia.

AVM FRITZ!Box 7490 podporuje nejrychlejší varianty ADSL a VDSL

K nejprodávanějším modelům AVM patří FRITZ!Box 7490, který podporuje nejrychlejší varianty ADSL a VDSL založené na technologiích vectoring a bonding. V závislosti na službách nabízených poskytovatelem internetu je tak možné realizovat DSL přípojky o rychlostech až 240 Mbit/s.

AVM FRITZ!Box 7850 pro rychlé připojení po telefonní lince

Nejnovější modely AVM FRITZ!Box 7850, 7851 a 7852 lze nasadit v závislosti na délce a parametrech přístupového vedení tak, aby uživatel měl k dispozici nejvyšší možnou rychlost internetového připojení.

Zdraží zákon o hazardu český internet?

Náklady blokace internetových stránek se mohou promítnout do cen poskytovatelů účtovaných spotřebitelům za poskytnuté služby. Blokacím by se ale zcela vyhnuly aplikace pro mobilní zařízení, které nevyužívají webový prohlížeč.

Snadné zvýšení dosahu domácí WiFi sítě s AVM FRITZ!WLAN Repeater

Často dosah jednoho WiFi přístupového bodu v rámci domácí LAN sítě nepostačuje a vyvstává tak potřeba zvýšit její pokrytí, případně bezdrátově propojit více lokálních sítí. To jednoduše zajistí AVM FRITZ!WLAN Repeater.

Nový WiFi router AVM FRITZ!Box 4040

AVM FRITZ!Box 4040 je nový bezdrátový router s nejnovějšími standardy pro WiFi sítě umožňující dosahovat vysokých přenosových rychlostí, které postačí i pro přenos multimédií v HD kvalitě.

O kmitočty v pásmech 1800 a 2600 MHz budou v aukci usilovat 3 operátoři

O účast ve výběrovém řízení aukce kmitočtů v pásmech 1800 MHz a 2600 MHz projevily zájem společnosti O2 Czech Republic, Vodafone Czech Republic a T-Mobile Czech Republic.

Domácí internet v elektrické zásuvce s AVM FRITZ!Powerline 1240E WLAN Set

AVM uvádí na trh FRITZ!Powerline 1240E WLAN Set - zařízení pro přenos dat po elektrických rozvodech, které je založeno na specifikaci HomePlug AV2 a je kompatibilní s powerline adaptéry dle standardu IEEE P1901.

Kmitočtová pásma 1800 a 2600 MHz pro rozvoj mobilního broadbandu v Česku

ČTÚ vyhlásil aukci zbývajících volných rádiových kmitočtů v pásmech 1800 MHz a 2600 MHz se stanovením podmínek na pokrytí a požadavky na služby s rychlostmi nejméně 5 Mbit/s v horizontu následujících 7 let. Vyvolávací cena je 734 milionů Kč.

itpoint.cz logo