Broadband - širokopásmové připojení k internetu

Broadband - širokopásmové připojení k internetu - ATM, Frame Relay, xDSL, CATV, CDMA, EDGE, UMTS, WiMAX, FWA, ADSL, LTE.

Jak vytvořit rozsáhlou domácí WiFi síť s repeatry AVM

Pokud potřebujete pokrýt rozsáhlejší prostory WiFi signálem pro sdílená připojení a přenos multimédií, můžete k tomu využít některé ze zařízení řady AVM FRITZ!WLAN Repeater. Jejich společným znakem je snadná instalace a konfigurace, kompaktní rozměry a nízká spotřeba energie.

Nová řada AVM FRITZ!Repeater zvyšuje pokrytí lokální WiFi sítě

Společnost AVM představuje dva nové modely, které se kromě vysokého výkonu vyznačují snadnou instalací, kompaktními rozměry a nízkou spotřebou energie. Využití AVM FRITZ!WLAN Repeater je vhodným řešením pro větší dosah vaší WiFi sítě s Mesh topologií, která zajišťuje nezávislé připojování jednotlivých zařízení.

Hlavní úkoly a priority ČTÚ v roce 2020

Aukce kmitočtů v pásmech 700 MHz a 3,6 GHz pro vytvoření podmínek pro prohloubení soutěže na mobilním trhu je jednou z hlavních priorit činnosti ČTÚ v roce 2020. Úřad se letos bude také aktivně podílet na dokončení procesu uvolnění pásma 700 MHz od zemského digitálního televizního vysílání a souvisejícího přechodu na standard DVB-T2.

Ohebný displej v notebooku Lenovo ThinkPad X1 Fold

Lenovo představuje ThinkPad X1 Fold - první počítač na světě s ohebným displejem. Notebook je postaven na kombinaci lehkých slitin a uhlíkových vláken a je chráněn koženým fóliovým krytem. Zachovává si tak odolnost a spolehlivost, která je značce ThinkPad vlastní.

AVM routery s podporou WiFi 6

AVM implementuje do svých zařízení nový standard pro lokální bezdrátové sítě WLAN, který byl vyvíjen pod označením Wireless AX a v době jeho praktického uvedení na trh je znám spíše pod uživatelsky srozumitelnějším názvem WiFi 6. Řada FRITZ!Box poskytují širokou škálu funkcí pro hlasovou i datovou komunikaci a multimédia v HD kvalitě.

Router AVM FRITZ!Box 5550 pro optické sítě a WiFi 6

U příležitosti nedávné akce Broadband World Forum 2019 představila společnost AVM několik nových produktů. Mezi nimi je také router AVM FRITZ!Box 5550, který je určen pro připojení k internetu prostřednictvím nejnovější generace optických sítí.

HbbTV pro Radio Wave nabízí poslech z audioarchivu i živé vysílání

Posluchači ČRo tak mají v rámci HbbTV projektu ve svém televizoru k dispozici vizualizované živé vysílání se záběry ze studia, vizuální doprovodnou část ve formě video smyčky a zejména přístup k záznamům pořadů stanice v rámci audioarchivu.

Lepší sledování IPTV s vysokou kvalitou multimediálních přenosů

IPTV nabízí kompletní obsahovou nabídku televizních kanálů a díky rozsáhlé síti pevných telefonních linek je tato služba dostupná širokému počtu zákazníků. Poptávka po IPTV a trh s placeným video obsahem se v Česku neustále rozšiřuje.

AVM FRITZ!Box 5491 pro gigabitové optické sítě

Nový AVM FRITZ!Box 5491 je určen pro optické sítě GPON (Gigabit Passive Optical Network) s přenosovou rychlostí až 1 Gbit/s. Disponuje také funkcemi pro vysoce kvalitní telefonii (IP, analog, ISDN) s podporou pro DECT.

Router AVM FRITZ!Box 6890 pro plné využití potenciálu LTE mobilních datových služeb

AVM FRITZ!Box 6890 LTE umožňuje v mobilní síti dosáhnout rychlosti až 300 Mbi/s přes LTE (CAT6) a až 42 Mbit/s při využití starších standardů UMTS/HSPA+. Router byl představen počátkem září na veletrhu IFA.

Inteligentní WiFi řešení s AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430

Nový produkt AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO je určen pro uživatele, jejichž koncová zařízení nepodporují poslední WiFi standardy nebo nemají WiFi vůbec.

AVM FRITZ!Box 6591 Cable přináší nejrychlejší Internet pro kabelovou televizi

FRITZ!Box 6591 Cable opět posouvá možnosti rychlého připojení k Internetu prostřednictvím sítí kabelové televize díky implementaci nejnovějšího standardu DOCSIS 3.1 využívajícího 2 x 2 OFDM channel bonding.

WiFi router FRITZ!Box 4040 přichází na český trh

Nový WiFi router FRITZ!Box 4040 od AVM lze díky integrovanému Gigabit WAN portu využít s jakýmkoliv DSL, CATV nebo optickým modemem. Poskytuje tak všechny nezbytné funkce pro snadný broadband prostřednictvím WLAN.

WiFi router pro multimediální streaming, zálohování dat i virtuální realitu

Nový čtyřstreamový WiFi router NETGEAR Nighthawk X10 nabízí připojení nové generace 802.11ad s technologií Wave 2 WiFi, díky nimž umožňuje dosáhnout rekordní přenosové rychlosti až 7,2 Gb/s.

Chytrá domácnost s DECT produkty AVM

Společnost AVM v rámci bezdrátové DECT konektivity nabízí svá řešení i pro tzv. chytrou domácnost, která lze využít pro celou škálu různých aplikací spojených s automatizací, regulací a vytápěním.

AVM FRITZ!Box s nejmodernější technologií pro rychlý internet

Společnost AVM GmbH u příležitosti akce Broadband World Forum 2016, která se konala v říjnu v Londýně, představila nové typy svých zařízení AVM FRITZ!Box vybavené nejmodernějšími soudobými technologiemi pro broadband.

Gigabitový Internet s AVM FRITZ!Powerline 1260E

Společnost AVM představila na veletrhu IFA 2016 nové zařízení FRITZ!Powerline 1260E, které se připojuje do běžné elektrické zásuvky. Touto cestou dokáže přenášet data o rychlosti až 1200 Mbit/s - to postačuje i pro multimediální aplikace v HD kvalitě. Jedná se o zabezpečený přenos dat, který je chráněn šifrováním 128-bit AES.

WiFi hotspot snadno a rychle s FRITZ!Box

Zařízení řady FRITZ!Box slouží především pro vysokorychlostní přístup k internetu a poskytují současně širokou škálu dalších funkcí pro hlasovou i datovou komunikaci a HD multimédia.

AVM FRITZ!Box 7490 podporuje nejrychlejší varianty ADSL a VDSL

K nejprodávanějším modelům AVM patří FRITZ!Box 7490, který podporuje nejrychlejší varianty ADSL a VDSL založené na technologiích vectoring a bonding. V závislosti na službách nabízených poskytovatelem internetu je tak možné realizovat DSL přípojky o rychlostech až 240 Mbit/s.

AVM FRITZ!Box 7850 pro rychlé připojení po telefonní lince

Nejnovější modely AVM FRITZ!Box 7850, 7851 a 7852 lze nasadit v závislosti na délce a parametrech přístupového vedení tak, aby uživatel měl k dispozici nejvyšší možnou rychlost internetového připojení.

itpoint.cz logo